Misyon ve Vizyonumuz

ALEA Nöroteknoloji ve ARGE A.Ş. olarak; tıp biliminin en özel alanlarından olan, Türkiye’de de büyük eksikliği görülen ve maalesef daha önce özgün teknolojilerin geliştirilemediği “nöroteknoloji” alanındaki eksikliği, yerli ve milli teknolojilerle kapatmak ve hatta bu teknolojileri dünyanın diğer bilimsel ve teknolojik merkezlerinin çalışmalarından daha da öteye taşımak için, 2021 yılında şirketleştik ve bu misyonu kendimize görev bildik.

Şirketimiz, bünyesinde barındırdığı değerli bilim adamları, mucitler, mühendisler ve tasarımcılar ile birlikte, özellikle beyin kaynaklı hastalıkların, en düşük yan etki ve maksimum verimlilikle tedavisini kendisine hedef belirlemiştir.

ALEA Nöroteknoloji ve ARGE A.Ş. olarak, sadece hastalıkların tedavisi konusu ile değil, aynı zamanda insan beyninin var olan sağlıklı kapasitesini de ileriye taşıyacak özel teknoloji çalışmalarımız mevcuttur.

Bilim ve teknolojinin gücünün , ruhumuzdaki başarı inancıyla birlikte harmanlanmasıyla ortaya çıkan bu çalışmaları, daima daha da ileriye götürecek ve nöroteknolojide ufukların ötesine geçeceğiz.