Misyon ve Vizyonumuz

ALEA Nöroteknoloji ve ARGE A.Ş. olarak; tıp biliminin en özel alanlarından olan, Türkiye’de de büyük eksikliği çekilen ve maalesef daha önce özgün teknolojilerin geliştirilemedi “nöroteknoloji” alanındaki eksikliği, yerli ve milli teknolojilerle kapatmak ve hatta bu teknolojileri dünyanın diğer bilimsel ve teknolojik merkezlerinin çalışmalarından daha da öteye taşımak için, 2021 yılında şirketleştik ve bu misyonu kendimize görev addettik.

Şirketimiz, bünyesinde barındırdığı değerli bilim adamları, mucitler, mühendisler ve tasarımcılar ile birlikte, özellikle beyin kaynaklı hastalıkların, en düşük yan etki ve maksimum verimlilikle tedavisini kendisine hedef belirlemiştir.

Bu bağlamda; parkinson, esansiyel tremor, dirençli epilepsi, migren, inme, kronik depresyon, madde bağımlığı, distoni, fibromiyalji, atrial fibrilasyon, kalp yetmezliği, tinnitus, hıçkırık, inflamatuvar barsak hastalığı, alzheimer hastalığı, otizm, kronik ağrı hastalıkları, özel çözümler ürettiğimiz hastalıklardır. Bu hastalıklara karşı ürettiğimiz çözümlerin yanında, daha başka beyin temelli hastalıklara karşı da çözüm üretmek üzere ARGE çalışmalarımız sürmektedir.

ALEA Nöroteknoloji ve ARGE A.Ş. olarak,sadece hastalıkların tedavisi konusu ile değil, aynı zamanda insan beyninin var olan sağlıklı kapasitesini de ileriye taşıyacak özel teknoloji çalışmalarımız mevcuttur.

Bilim ve teknolojinin gücünün , ruhumuzdaki başarı inancıyla birlikte harmanlanmasıyla ortaya çıkan bu çalışmaları, daima daha da ileriye götürecek ve nöroteknolojide ufukların ötesine geçeceğiz.